Over mij

Van jongs af aan wilde ik al met dieren werken, dus was het voor mij logisch om de opleiding te volgen tot paraveterinair. Nadat ik deze in 2014 had afgerond, wilde ik graag meer doen met mijn passie voor honden. Met name het welzijn van honden stond hierbij voor mij voorop, dus volgde ik de opleiding tot kynologisch masseur. Ik begon mijn eigen praktijk als shiatsu masseur voor honden. Tijdens consulten kwamen er vaak vragen over voeding voor honden naar voren. Om die beter te kunnen beantwoorden volgde ik de opleiding tot zelfstandig voedingsdeskundige voor honden. Deze rondde ik in het voorjaar van 2018 af.

Ondertussen merkte ik dat het welzijn van de hond al start bij zijn opvoeding. In die periode kregen we een Boxer herplaatser in huis en even later kwam er een Berner Sennen puppy bij. In Almere kon ik aan de slag als hulpinstructeur bij een plaatselijke hondenschool. Ik ben toen begonnen met de opleiding tot Kynologisch Instructeur aan de Martin Gaus Academie.

Daarnaast ben ik van start gegaan met de opleiding tot Balans & Coördinatie Instructeur voor honden onder leiding van Sam Turner. Juist omdat deze manier van trainen ook ten goede komt aan het welzijn van de hond. Een goede Balans en Coördinatie training draagt namelijk bij aan een gezonde fysieke en mentale gesteldheid van de hond en vergroot zijn weerbaarheid.

Met al deze mooie opleidingen, cursussen en lezingen hoop ik samen met u het welzijn van uw hond te kunnen verbeteren en te kunnen onderhouden. Vanaf pup tot senior hond, we helpen ze allemaal goed op weg en houden ze goed op weg.

Opleidingen

Paraveterinair
2011-2014 Wellant College

Kynologisch gediplomeerd Shiatsumasseur
2016 Kynocompleet

Shiatsu therapeut
2016 – heden Kynocompleet

Voedingsdeskundige voor honden
2017-2018 Lotte Botter

Kynologisch instructeur
2019 – 2020 Martin Gaus academie

Balans & coördinatie instructeur
2019 – heden Sam Turner

Psychosociale hulphonden instructeur
2021 - heden Kynotrain

Cursussen

Gangwerk en beweging van de hond
okt 2020 Sam Turner

Darmen en immuniteit
mei 2019 Ingrid Smolders

Module massage pup-puber
dec 2018 Kynocompleet

Fytotherapie
mei 2018 Ingrid Smolders

Bewegingstherapie & revalidatietechniek
apr 2018 Kynocompleet

Module zwangerschapsmassage
apr 2018 Kyncompleet

Module triggerpointmassage
jun 2017 – jul 2018
Kynocompleet

Module massage HD & ED
mrt 2017 – apr 2018
Kynocompleet

Bedrijfsvoering en marketing
jan 2017 Kynocompleet

Reiki 1 voor dieren
dec 2016 Kynocompleet

Erfelijkheidsleer en het fokken van honden
nov 2016 Cursuscentrum Groenhorst Barneveld

Kinesiotapen voor dieren
jul 2016 Kynocompleet

Kynologisch masseur basis
feb 2016 – jun 2016
Kynocompleet

Lezingen

Overprikkeld of overvraagd
juni 2022 Wendy Las van Bennekom

Supplementen voor honden
nov 2020 Lotte Botter

De voor(oor)delen van graanvrije voeding
mrt 2019 Esther Plantinga

Propriocepsis bij de pup
okt 2018 Sam Turner

Essentiele olieen bij dieren
feb 2017 Kynocompleet

Facebook
Instagram